GARANTİ ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün Değişim Koşulları 

Ürünü teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde  “0552 880 54 70” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir tarafımıza anlaşmalı kargo kodları ile gönderim sağlayarak ürününüzün değişimini sağlayabilirsiniz. Bu süre zarfında ürünün kullanılıp, etiketin koparılması veya iğne ve ütü yapılması durumunda değişiminiz onaylanmayacaktır. Değişim yapılacak ürünün aksesuarı var ise eksiksiz bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri MÜŞTERİ tarafından karşılanmaktadır. Toplam değişim ücreti 120₺ ' dir. (İndirimli ürünlerde değişim veya iade yapılmamaktadır)

 

Değişim kargolarınızı  yurtiçi kargoya whatsapptan size verilecek anlaşma kodlarımız ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde göndermiş olduğunuz kargo teslim alınmayacaktır.

 

NOT: Fırsat köşesi ürünlerinde değişim mevcut değildir.

 

İade Koşulu

Sayfamızda iade yoktur, değişim seçeneği mevcuttur.

 

Ürün Hata İade Koşulu

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde  “0552 880 54 70” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

NOT: Fırsat köşesi ürünlerinde iade mevcut değildir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR