SIKÇA SORULAN SORULAR

     

Satılan ürünler orijinal mi?

www.elorengiyim.com'da satışa sunulan ürünlerin tamamı orijinaldir.
   


Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?

www.elorengiyim.com üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir.
 
 
Sipariş ettiğim ürün yanlış renkte, bedende ve modelde gelirse ne yapmalıyım?
Ürün elinize sipariş ettiğiniz renkten, bedenden, modelden farklı gelirse Ürünü teslim aldıktan sonra  “0552 880 54 70” telefon numaramız üzerinden yazarak  bilgi verilmelidir.
 
Yeni sipariş oluşturdum, siparişimi değiştirebilir miyim?

www.elorengiyim.com'dan verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse ''0506 096 95 00'' whatsapp hattımızdan yazarak  değiştirebilirsiniz.
 
 
Siparişimin teslim edileceği adresi değiştirebilir miyim?
Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için  ''0506 096 95 00'' whatsapp hattımızdan yazarak  değiştirebilirsiniz.
 
 
Almak istediğim ürün tükendi tekrar satışa çıkar mı?
Stoklarımızın sürekli yenilenmesi sebebi ile ürünler sezon bitmediği müddetçe tekrar satışa açılmaktadır.
 
 
Ürünlerimin temizliğini nasıl yapmalıyım?

wwww.elorengiyim.com ürünlerinin hassas ve teknolojik kumaşlardan üretilmesi sebebi ile her ürünün üzerinde bulunan yıkama ve kurutma talimatına göre temizliği yapılmalıdır.
 
 
Kargo / Ulaşım


Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Yurt içi siparişler 1-3 iş gününde alıcısına ulaşmaktadır. 
 
 
Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?
Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.
 
 
Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?
Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Kargodan oluşabilecek sorunlardan firmamız meshul değildir.
 
 
Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim?
Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler firmamıza geri gönderilir.
 
  

Teslim aldığım ürün defolu ise ne yapmalıyım?
 Ürünü teslim aldıktan sonra  süresi geçmeden (7 gün)  “0552 880 54 70” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir.. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirileceksiniz.

 

İade yapabilirmiyim?

Sayfamızda iade yok, değişim seçeneği mevcuttur.

 

Ürünü nasıl değiştirebilirim?

Ürünü teslim aldıktan sonra  “0552 880 54 70” telefon numaramız üzerinden yazarak bilgi verilmelidir 7 gün içerisinde  tarafımıza anlaşmalı kargo kodları ile gönderim sağlayarak ürününüzün değişimini sağlayabilirsiniz. Bu süre zarfında ürünün kullanılıp, etiketin koparılması veya iğne ve ütü yapılması durumunda değişiminiz onaylanmayacaktır. Değişim yapılacak ürünün aksesuarı var ise eksiksiz bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Değişim kargo ücretleri MÜŞTERİ tarafından karşılanmaktadır.

NOT: Fırsat köşesi ürünlerinde iade mevcut değildir. Değişim yapabilirsiniz.

Değişim kargolarınızı  whatsapptan size verilecek değişim kodları ile  kargo firmaları ve anlaşma kodlarımız ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde göndermiş olduğunuz kargo teslim alınmayacaktır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR