< 1 2 3 ... 6 >

ZAMANSIZ MODANIN ÖNCÜLERİ: TESETTÜR TUNİK TESETTÜR GÖMLEK, TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ 

Muhafazakar kadınların olmazsa olmaz kıyafetleri içinde tesettür tunik ilk sırada yer alır. Genellikle pantolon ya da tayt üzerine kombin yapılarak kullanılan, zaman zaman dize kadar uzanan modelleri bulunan tesettür tunik günlük kullanım için olduğu kadar, ev ziyaretleri ve dışarısı için de son derece uygundur. Kadın uzun tunik modelleri inceleniyorsa öncelikle kişinin ne istediğini bilmesi önemlidir. Tesettür tunik modellerinde vücut yapısına ve mevsime uygun modeller tercih edilmelidir. Vücut hatlarını göstermeyen ürün alma kaygısı içindeyken, yakışmayan bol bedenler seçilmesi doğru olmaz. Günümüzdeki farklı hammaddelerden üretilmiş farklılıkta modeller bulunabilmektedir. Seçim yapılırken, sentetik yerine daha doğal ürünler tercih edilmelidir. Kadın alt üst takım tunik tercih edilerek de şıklık başarılı şekilde sağlanabilir.

 

Tesettür Gömlek Kombin Kolaylığıyla Tercih Sebebi Oluyor

Tesettür gömlek, muhafazakar giyinen kadınların vazgeçemediği başka bir üründür. Pek çok giysiyle kombin yapılabilmesi, alt giysilere olan uyumu, üzerine alınan herhangi bir şeyle uyum sağlayabilmesi en çok tercih nedenlerinin başında gelir. Klasik ya da spor giyinenlerin en sık başvurduğu üst giysilerden biri olan tesettür gömlek, her türlü aksesuar ve ayakkabıyla uyumuyla da beğeni topluyor.

Gömlek tutkunu muhafazakar kadınların vazgeçemedikleri içinde yer alanlardan biri de kadın tunik gömlek modelidir. Uzun giysinin asaletini üzerinde taşıyan kadın tunik gömlek, rahat kombinlere de olanak tanır. Mevsime uygun seçilecek tesettür gömlek ya da kadın tunik gömlek, rahatlığın anahtarını sunabilir. Sıcak mevsimler için yünlü ve sentetik ürünler tercih edilebilirken, yazın sıcak günleri için de pamuklu ve daha çok keten gibi ürünler tercih edilebilir.

 

Tesettür Elbise Modelleri, Hem Davetler İçin Hem De Günlük Kullanım İçin Uygun

Kişinin, yaşam tarzının dışarıya bir tezahürü olan tesettür elbise modelleri ise, her zevke hitap edebilecek şekilde özel olarak tasarlanır. Günlük kullanım için rahat tesettür elbise modelleri bulunabilirken, bir davet ya da organizasyona katılırken giyilebilecek çok şık seçenekler de mevcuttur. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi düğün, kına ve sünnet davetleri için tesettür elbise zorunlu bir ihtiyaç olabilir. Bu durumlar için tesettür elbise bakılırken, bazı konulara dikkat edilmelidir. Muhafazakar kadınlar için önemli bir detay olan içini göstermeyen elbise tercih edilirken, vücut yapısı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu uğurda bol elbise tercihi, şıklıktan ödün vermek anlamına gelmemeli, uygun model bulunmalıdır. Bu konuda hassasiyeti olan kadınlar uzun elbise modelleri ile ilgilenebilirler. Her zevke uygun renk ve modelde bulunabilen tesettür elbise modelleri spor ve klasik de olabilir. Ev ziyaretleri ya da günlük kullanım için çok sayıda tesettür elbise bulunabilmektedir.

Tesettür Takım Şıklık Ve Rahatlığı Buluşturuyor

Tesettür takım da şıklık ve rahatlığı bir arada bulmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Bir davet ya da ziyarete giderken, arkadaş buluşması ya da alışverişe çıkarken klasiğin dışına çıkmak isteyenler için tesettür takım en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Bir davete katılırken, üzerine şal alınmış bir tesettür takım, topuklu ayakkabı ve gösterişli aksesuarlarla süslenebilir. Ya da arkadaş davetine giderken, spor ayakkabı, daha uzun takıların kullanıldığı küçük çantalarla kombin yapılmış bir tesettür takım sıradanlığın dışına çıkmak isteyenlere bir yol gösterebilir.

Klasikten vazgeçemeyenler için tesettür tunik, şıklığından ödün vermeyenlerin tercihi olan tesettür gömlek, davetlere katılırken ya da günlük kullanım için tesettür elbise, klasiğin dışına çıkmak isteyenler için tesettür takım inceleyenler, elören internet adresinden farklı modellere ulaşabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR